Het Team Terra Nigra

Directie / management

Directeur
Mevr. B. Westera

E-mail: b.westera@lvomaastricht.nl


Teamleider
Mevr. I. Matthijs
E-mail: i.matthijs@lvomaastricht.nl



Fase coördinatoren


 

Coördinator fase 1
Mevr. A.S. Wijnker
E-mail: annesophie.wijnker@lvomaastricht.nl


Coördinator fase 2
Dhr. B. van Soerland
E-mail: b.vansoerland@lvomaastricht.nl


 

Coördinator fase 3
Mevr. I. Matthijs
E-mail: i.matthijs@lvomaastricht.nl


Zorg


 

Zorgcoördinator
Dhr. G. Noteborn
E-mail: g.noteborn@lvomaastricht.nl

Logopediste
Mevr. L. Consten
E-mail: l.consten@lvomaastricht.nl

Maatschappelijk werk
Mevr. F. Kianersy
E-mail: f.kianersy@lvomaastricht.nl


Psychologe
Mevr.

E-mail: 



Vertrouwenspersonen (leerlingen)

Vertrouwenspersoon
Dhr. C. Cuypers

E-mail: charles.cuijpers@lvomaastricht.nl


Vertrouwenspersoon
Mevr. S. Senten

E-mail: s.senten@lvomaastricht.nl



Vertrouwenspersonen (personeel)

Vertrouwenspersoon
Dhr. A. Gorissen

E-mail: alex.gorissen@lvomaastricht.nl


Vertrouwenspersoon
Mevr. S. Senten

E-mail: s.senten@lvomaastricht.nl



Pestcoordinator
Mevr. C. Schrijvers
E-mail: c.schrijvers@lvomaastricht.nl


Preventiemedewerker ARBO & Veiligheid
Dhr. V. Meessen
E-mail: v.meessen@lvomaastricht.nl

Veiligheidscoordinator
Dhr. C. Cuijpers
E-mail: charles.cuijpers@lvomaastricht.nl


Verkeersscoordinator
Mevr. A. Broux
E-mail: a.broux@lvomaastricht.nl



Onderwijzend Personeel

Docent: Techniek
Dhr. M. Arntz

E-mail: m.arntz@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. P. Bisscheroux

E-mail: p.bisscheroux@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. P. Claus

E-mail: p.claus@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. A. Broux

E-mail: a.broux@lvomaastricht.nl


Docent: AVO/LO
Dhr. G. Corten

E-mail: g.corten@lvomaastricht.nl


Docent: AVO/ LO
Mevr. M. Wishaupt

E-mail: m.wishaupt@lvomaastricht.nl


Docent: LO
Dhr. C. Cuypers

E-mail: c.cuypers@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. T. Dammers

E-mail: t.dammers@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. A. Gorissen

E-mail: alex.gorissen@lvomaastricht.nl


Docent: Groen
Dhr. R. Hendriks

E-mail: rolf.hendriks@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. T. Heltzel

E-mail: t.heltzel@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. T. Leeuw

E-mail: t.beurskens@lvomaastricht.nl


Docent: Muziek
Dhr. S. Azodi 

E-mail: s.azodi@lvomaastricht.nl


Docent: Techniek
Dhr. V. Meessen

E-mail: v.meessen@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. C. Mulkens

E-mail: c.mulkens@lvomaastricht.nl


Docent: Textiele Werkvormen
Mevr. M. Nijsten

E-mail: m.nijsten@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. G. Noteborn

E-mail: g.noteborn@lvomaastricht.nl


Docent: Techniek
Dhr. H. Vrencken

E-mail: h.vrencken@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. P. de Moor

E-mail: p.demoor@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. K. Schriever

E-mail: k.schriever@lvomaastricht.nl


Docent: Horeca
Mevr. C. Schrijvers

E-mail: c.schrijvers@lvomaastricht.nl


Docent: AVO/Handel
Dhr. I. Schrijnemakers

E-mail: i.schreinemakers@lvomaastricht.nl


Vak: AVO, GVO & Welzijn
Mevr. S. Senten

E-mail: s.senten@lvomaastricht.nl


Docent: LO/AVO
Dhr. B. van Soerland

E-mail: b.vansoerland@lvomaastricht.nl


Docent: Crea
Mevr. R. Wahlen

E-mail: r.wahlen@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. S. van Weersch

E-mail: s.vanweersch@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. A.S. Wijnker

E-mail: annesophie.wijnker@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. D. de Veen

E-mail: d.deveen@lvomaastricht.nl


Docent: Horeca
Dhr. V. Blijdorp

E-mail: v.blijdorp@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. C Houten

E-mail: camiel.houten@lvomaastricht.nl


Stagebureau

Coördinator stagebureau
Dhr. T. Heltzel

E-mail: t.heltzel@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel arbeid
Mevr. V. Blijdorp

E-mail: v.blijdorp@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel arbeid
Dhr. J. Arntz

E-mail: j.arntz@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel scholing
Dhr. T. Heltzel

E-mail: t.heltzel@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel scholing
Dhr. I. Schrijnemakers

E-mail: i.schrijnemakers@lvomaastricht.nl


Maatschappelijke Stage
Mevr. K. Schriever

E-mail: k.schriever@lvomaastricht.nl


Interne Stage
Dhr. B. van Soerland

E-mail: b.vansoerland@lvomaastricht.nl



Onderwijs Ondersteunend Personeel

Conciërge/ Praktijkondersteuner
Dhr. H. Dodemont

E-mail: h.dodemont@lvomaastricht.nl


Schooladministratie
Mevr. D. Janssen

E-mail: d.janssen@lvomaastricht.nl


Praktijkondersteuner
Mevr. M. Kruijntjens

E-mail: m.kruijntjens@lvomaastricht.nl


Praktijkondersteuner
Dhr. A. van Kan

E-mail: a.vankan@lvomaastricht.nl


Medewerkster Front Office
Mevr. P. Amory

E-mail: p.amory@lvomaastricht.nl

Deel deze pagina op: