Het Team Terra Nigra

Directie / management

Directeur
Mevr. B. Westera

E-mail: b.westera@lvomaastricht.nl


Teamleider
Mevr. I. Matthijs
E-mail: i.matthijs@lvomaastricht.nl



Fase coördinatoren


 

Coördinator fase 1
Dhr. B. van Soerland
E-mail: b.vansoerland@lvomaastricht.nl


Coördinator fase 2
Mevr. T. Dammers
E-mail: t.dammers@lvomaastricht.nl


 

Coördinator fase 3
Mevr. N. Collaris
E-mail: n.collaris@lvomaastricht.nl



 


Zorg


 

Zorgcoördinator
Dhr. G. Noteborn
E-mail: g.noteborn@lvomaastricht.nl

Logopediste
Mevr. L. Consten
E-mail: l.consten@lvomaastricht.nl

Maatschappelijk werk
Mevr. F. Kianersy
E-mail: f.kianersy@lvomaastricht.nl


Psychologe
Mevr. N. Zinken
E-mail: n.zinken@lvomaastricht.nl



Vertrouwenspersonen (leerlingen)

Vertrouwenspersoon
Dhr. C. Cuypers

E-mail: charles.cuijpers@lvomaastricht.nl


Vertrouwenspersoon
Mevr. S. Senten

E-mail: s.senten@lvomaastricht.nl



Vertrouwenspersonen (personeel)

Vertrouwenspersoon
Dhr. A. Gorissen

E-mail: alex.gorissen@lvomaastricht.nl


Vertrouwenspersoon
Mevr. S. Senten

E-mail: s.senten@lvomaastricht.nl



Pestcoordinator


Preventiemedewerker ARBO & Veiligheid

Mevr. C. Schrijvers
email: c.schrijvers@lvomaastricht.nl

Dhr. V. Meessen
E-mail: v.meessen@lvomaastricht.nl

Veiligheidscoordinator
Mevr. B. Westera
E-mail: b.westera@lvomaastricht.nl


Verkeersscoordinator
Mevr. A. Broux
E-mail: a.broux@lvomaastricht.nl


Onderwijzend Personeel

Docent: Techniek
Dhr. M. Arntz

email: m.arntz@lvomaastricht.nl


Docent: AVO/Muziek
Mevr. P. Bisscheroux

E-mail: p.bisscheroux@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. P. Claus

email: p.claus@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. A. Broux

E-mail: a.broux@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. N. Collaris

E-mail: n.collaris@lvomaastricht.nl


Docent: AVO/LO
Dhr. G. Corten

E-mail: g.corten@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. M. Wishaupt

E-mail: m.cretz@lvomaastricht.nl


Docent: LO
Dhr. C. Cuypers

E-mail: c.cuypers@lvomaastricht.nl


Docent: AVO/praktijkvakken
Mevr. T. Dammers

email: t.dammers@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. A. Gorissen

email: alex.gorissen@lvomaastricht.nl


Docent: Groen
Dhr. R. Hendriks

email: rolf.hendriks@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. T. Heltzel

email: t.heltzel@lvomaastricht.nl


Docent: AVO/praktijk
Mevr. T. Leeuw

email: t.beurskens@lvomaastricht.nl




 


Docent: Techniek
Dhr. V. Meessen

email: v.meessen@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. C. Mulkens

email: c.mulkens@lvomaastricht.nl


Docent: Textiele Werkvormen
Mevr. M. Nijsten

email: m.nijsten@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Dhr. G. Noteborn

email: g.noteborn@lvomaastricht.nl


Docent: Horeca
Dhr. H. Pricken

email: h.pricken@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. M. Ramakers

email: m.ramakers@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. K. Schriever

email: k.schriever@lvomaastricht.nl


Docent: Horeca
Mevr. C. Schrijvers

email: c.schrijvers@lvomaastricht.nl


Docent: AVO/Handel
Dhr. I. Schrijnemakers

email: i.schreinemakers@lvomaastricht.nl


Vak: AVO, GVO & Welzijn
Mevr. S. Senten

email: s.senten@lvomaastricht.nl


Docent: LO/AVO
Dhr. B. van Soerland

email: b.vansoerland@lvomaastricht.nl


Docent: Crea
Mevr. R. Wahlen

email: r.wahlen@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. S. van Weersch

email: s.vanweersch@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. A.S. Wijnker

email: annesophie.wijnker@lvomaastricht.nl


Docent: AVO
Mevr. C. Theunissen-Zinken

email: c.theunissen@lvomaastricht.nl


Docent: Horeca
Dhr. V. Blijdorp

email: v.blijdorp@lvomaastricht.nl


Stagebureau

Coördinator stagebureau
Dhr. T. Heltzel

email: t.heltzel@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel arbeid
Mevr. C. Mulkens

email: c.mulkens@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel arbeid
Dhr. J. Arntz

email: j.arntz@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel scholing
Dhr. T. Heltzel

email: t.heltzel@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel scholing
Mevr. N. Collaris

email: n.collaris@lvomaastricht.nl


Beroepsstage VOORdeel scholing
Dhr. I. Schrijnemakers

email: i.schreinemakers@lvomaastricht.nl


Maatschappelijke Stage
Mevr. K. Schriever

email: k.schriever@lvomaastricht.nl



Onderwijs Ondersteunend Personeel

Conciërge
Dhr. H. Dodemont

email: h.dodemont@lvomaastricht.nl


Schooladministratie
Mevr. D. Janssen

email: d.janssen@lvomaastricht.nl


Praktijkondersteuner
Mevr. M. Kruijntjens

email: m.kruijntjens@lvomaastricht.nl


Praktijkondersteuner
Dhr. A. van Kan

email: a.vankan@lvomaastricht.nl


Praktijkondersteuner
Dhr. H. Rouwet

email: h.rouwet@lvomaastricht.nl


Vrijwillige ondersteuning

-

Deel deze pagina op: